Rodzaj wysyłek

Twoje zamówienie jest realizowane na obszarze całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Niezależnie od tego, którą formę dostawy wybierzesz, po nadaniu paczki, otrzymasz mail z linkiem do jej śledzenia. Zamówienie możesz również odebrać osobiście i bezpłatnie, w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

Zamówienie realizowane jest do 2 dni roboczych od zakupu.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów.

Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku, aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień, dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.


Wysyłki realizowane są za pośrednictwem:

Paczkomaty InPost – od kwoty 150 zł darmowa wysyłka. Dzięki opcji Paczkomaty InPost możesz odebrać swoją paczkę w wygodnym dla Ciebie terminie: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Termin dostawy do Paczkomatu to zwykle jeden dzień od nadania. Paczka czeka na odbiór 48 godzin - jeżeli w tym czasie nie zostanie odebrana, wraca do nadawcy. Twoja paczka nie może przekroczyć maksymalnego gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm oraz wagi 25 kg.

Przesyłka kurierska - od kwoty 150 zł darmowa dostawa. Przesyłka kurierska jest realizowana na następny dzień roboczy od dnia nadania i bezpośrednio pod wskazany adres. Każda nasza paczka jest ubezpieczona. Jeżeli przy odbiorze przesyłki stwierdzisz jej uszkodzenie, koniecznie sprawdź kompletność zamówienia w obecności kuriera. W przypadku braków sporządź protokół szkody z kurierem.

Odbiór osobisty - 0 zł Twoje zamówienie możesz odebrać w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. Poniżej adres odbioru osobistego.


Galeria Portius

Sklep Betty Barclay

ul. Bursaki 29A (I piętro)

38-400 Krosno


Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło